Rozdělení do skupin a časový program – Alas Cup 2017

Rozdělení do skupin

Skupina ASkupina BSkupina CSkupina D
FK PumpařiIBK NotoricsFBK Atlas Blansko AIBK Falcons
Tvá mladáKošérNeumětelové alias Kunčinské komandoFlorbal Telč
Orli BořitovFBC PohořelicePacienti Luka nad JihlavouWilly Tea
FBK Atlas Blansko BIBK Prešovský BetonBída s NouzíIBK PořádMálo

Časový program – 28. 12. 2017

ZápasSkupinaČasSoupeřiVýsledek
01A07:00FK Pumpaři - Tvá mladá6:4
02A07:35Orli Bořitov - FBK Atlas Blansko B4:0
03B08:10IBK Notorics - Košér3:1
04B08:45FBC Pohořelice - IBK Prešovský Beton1:7
05A09:20Orli Bořitov - FK Pumpaři4:1
06A09:55FBK Atlas Blansko B - Tvá mladá5:2
07B10:30FBC Pohořelice - IBK Notorics3:6
08B11:05IBK Prešovský Beton - Košér2:1
09A11:40FK Pumpaři - FBK Atlas Blansko B1:5
10A12:15Tvá mladá - Orli Bořitov1:2
11B12:50IBK Notorics - IBK Prešovský Beton1:2
12B13:25Košér - FBC Pohořelice7:2
13C14:00FBK Atlas Blansko A - Neumětelové alias Kunčinské komando5:0
14C14:35Pacienti Luka nad Jihlavou - Bída s Nouzí5:2
15D15:10IBK Falcons - Florbal Telč5:0 K
16D15:45Willy Tea - IBK PořádMálo2:3
17C16:20Pacienti Luka nad Jihlavou - FBK Atlas Blansko A3:1
18C16:55Bída s Nouzí - Neumětelové alias Kunčinské komando2:1
19D17:30Willy Tea - IBK Falcons6:6
20D18:05IBK PořádMálo - Florbal Telč5:0 K
21C18:40FBK Atlas Blansko A - Bída s Nouzí1:0
22C19:15Neumětelové alias Kunčinské komando - Pacienti Luka nad Jihlavou0:3
23D19:50IBK Falcons - IBK PořádMálo6:6
24D20:25Florbal Telč - Willy Tea0:5 K

Časový program – 29. 12. 2017

ČasZápasSoupeřiVýsledek
7:301/825FBK Atlas Blansko B - Košér3:1
8:151/826IBK Notorics - FK Pumpaři4:2
09:001/827FBK Atlas Blansko A - Willy Tea5:2
09:451/828IBK Falcons - Bída s Nouzí4:3
10:301/429Pacienti Luka nad Jihlavou - FBK Atlas Blansko B5:3
11:151/430IBK PořádMálo - IBK Notorics2:3 sn
12:001/431Orli Bořitov - FBK Atlas Blansko A0:2
12:451/432IBK Prešovský Beton - IBK Falcons2:6
13:301/233Pacienti Luka nad Jihlavou - IBK Notorics3:5
14:151/234FBK Atlas Blansko A - IBK Falcons2:1
15:303.35Pacienti Luka nad Jihlavou - IBK Falcons2:3
16:151.36IBK Notorics - FBK Atlas Blansko A0:3

Nejlepší brankář turnaje – Radim Kapoun (FBK Atlas Blansko A)
Nejlepší hráč turnaje – Přemysl Kořínek (IBK Falcons)
Nejproduktivnější hráč turnaje – Kourek Jan (Pacienti Luka Nad Jihlavou)