Minulí vítězové

20. ročník (28.-29.12.2016 hala Údolní Blansko, 15 týmů)
1. Gymnázium Chomutov
2. Pacienti Luka nad Jihavou
3. Willy Tea
19. ročník (28.-29.12.2015 hala ČKD Blansko, 14 týmů)
1. Willy Tea
2. Gymnázium Chomutov
3. Bída s nozí, Tvá stará
18. ročník (28.-29.12.2014, hala ČKD Blansko, 11 týmů)
1. Richmond
2. Willy Tea
3. Atlas legends
4. Orli Bořitov
17. ročník (28.-29.12.2013, hala ČKD Blansko, 12 týmů)
1. Bída s nouzí
2. Legendy Znojmo
3. Highland mix
4. FBC Telč
16. ročník (28.-29.12.2012, hala ČKD Blansko, 5 týmů)
1. Tvá stará
2. Klucí ušatí
3. Atlas Legends
15. ročník (28.-29.12.2011, hala ČKD Blansko, 14 týmů)
1. TJ Sokol Zlín
2. Jackpot
3. B.E.S.K.Y.D. Selection
4. R.E.S.K.R.E.P.T.A.
14. ročník (28.-29.12.2010, hala ČKD Blansko, 15 týmů)
1. B.E.S.K.Y.D. Selection
2. Brněnští hromkocouři
3. Aligators Klobouky
4. TJ Sokol Zlín
13. ročník (28.-29.12.2009, hala ČKD Blansko, 15 týmů)
1. Technické Služby
2. Hattrick Brno
3. B.E.S.K.Y.D. Selection
4. Sokol Bučovice
12. ročník (28.-29.12.2008, hala ČKD Blansko, 15 týmů)
1. Mordor Havířov
2. Vesmírná Bída
3. B.E.S.K.Y.D. Selection
4. Sokol Bučovice
11. ročník (28.-29.12.2007, hala ČKD Blansko, 15 týmů)
1. Brněnští hromkocouři
2. Bída s nouzí
3. B.E.S.K.Y.D. Selection
4. Atlas Junior
10. ročník (28.-29.12.2006, hala ČKD Blansko, 15 týmů)
1. B.E.S.K.Y.D. Selection
2. Kučera Team
3. Technické Služby
4. The Loosers
9. ročník (28.-29.12.2005, hala ČKD Blansko, 16 týmů)
1. Vesmírní Lidé
2. Atlas ČKD Blansko
3. The Loosers
8. ročník (28.-29.12.2004, hala ČKD Blansko, 16 týmů)
1. Kučera team
2. Vesmírní Lidé
3. TJ OA Florbal Třebíč
7. ročník (28.-29.12.2003, hala ČKD Blansko, 16 týmů)
1. Kučera team
2. Bulldogs Brno
3. Vokoho Znojmo
6. ročník (28.-29.12.2002, hala ČKD Blansko, 16 týmů)
1. Kooperativa Pardubice
2. Atlas Sloup
3. Bulldogs Brno
5. ročník (28.-29.12.2001, hala ČKD Blansko, 16 týmů)
1. Bulldogs Brno A
2. Sokol Brno III Falcons
3. Atlas Sloup
4. ročník (28.-29.12.2000, hala ČKD Blansko, 14 týmů)
1. CZ Seniors 30
2. Atlas Sloup
3. Bulldogs Brno B
3. ročník (28.-29.12.1999, hala ČKD Blansko, 14 týmů)
1. Bulldogs Brno
2. Atlas Sloup jun.
3. Atlas Sloup A
2. ročník (29.12.1998, hala ČKD Blansko, 8 týmů)
1. Bulldogs Brno
2. Atlas Sloup
3. Teachers Team
1. ročník (20.12.1997, tělovična ZŠ Sloup, 12 týmů)
1. Bulldogs Brno
2. Atlas Family Sloup
3. Slovan Brno