Související zápasy

Béčko po sedmi zápasech prohrálo, z Letovic veze pouze jednu výhru

V neděli 12. února zajížděl rezervní tým blanenského Atlasu do Letovic. Na turnaji Jihomoravského přeboru je čekal těžký soupeř FBC Gepardi Brno a nevyzpytatelný tým Shooters Beta B.

Úvod zápasu s Gepardy blanenským nevyšel a inkasovali již ve 3. minutě utkání. Zlepšená hra srovnání nepřinesla, a naopak brněnský tým své vedení navýšil. Krátce před koncem první části dokázal snížit Kroutil. Po devatenácti vteřinách druhé části však Gepardi opět odskočili na dvougólový rozdíl, který následně ještě zvětšili v 17. minutě. Snížení přišlo z hole Borka a v následné přesilové hře dokázal na rozdíl jediné branky upravit Charvát. Bohužel i ve třetí části blanenský tým rychle inkasoval a ve zbytku zápasu již nedokázal korigovat skóre.

FBK Atlas Blansko – FBC Gepardi Brno 3:5 (1:2, 2:2, 0:1). Branky: Borek, Charvát, Kroutil.

Zápas se Shooters Beta B měl být pro blanenském lehčím úkol než brněnští Gepardi. Od začátku sice Atlas měl herní převahu, ale gólově vyjádřit dokázal převahu až v 10. minutě Charvát. Na něj brzy navázal Kroutil, na jehož branku však Shooters bleskově reagovali. V polovině zápasu dokázal brněnský tým zápas srovnat. Na blanenské hole se vkradla nervozita, i když měli výraznou převahu, nedokázali prostřelit brněnského brankáře. Ve 32. minutě utnul střelecký půst blanenských Borek, který vstřelil vítěznou branku blanenského mužstva a zajistil tak svému týmu tři body.

FBK Atlas Blansko – Shooters Beta B 3:2 (2:1, 0:1, 1:0). Branky: Borek, Charvát, Kroutil.

Příští turnaj odehraje blanenský B tým 5. března v Jedovnicích. Soupeři jim budou týmy FBC Sokol Adamov a TJ Sokol Brno-Husovice.