Související zápasy

florbalový klub
120_20231204_145519.jpg

Dorost těsně podlehl v obou zápasech, veteráni přivezli do Blanska tři body

První prosincový víkend se z mládežnických týmů představili elévové a dorostenci. Svá utkání odehráli také veteráni, kteří cestovali do Znojma. Elévové a dorostenci svá utkání odehráli v Brně.

Tým dorostu se utkal s dvěma brněnskými B týmy. V úvodním utkání je čekal FBŠ Hattrick Brno B. Úvod blanenským vůbec nevyšel, když inkasovali branku již ve čtvrté vteřině. Následně však dokázali blanenští hráči vývoj utkání otočit na svoji stranu, když se dvakrát prosadil Alexa. Absolutní výpadek přišel na konci první části, kdy Hattrick otočil na 4:2 ve svůj prospěch. Další branku přidali brněnští v úvodu druhé části. Atlas se však nevzdal a dokázal se dotáhnout až na rozdíl jediné branky. V koncovce však již vyrovnat nedokázal.

Druhé utkání proti GulliversB se nevyvíjelo příliš dobře, blanenští první část tahali za kratší část provazu. V polovině zápasu však dokázal Atlas srovnat a v úvodu třetí části překlopil skóre na blanenskou stranu opět Alexa. V závěru se však blanenským nepodařilo udržet vedení a dvakrát inkasovali.

FBŠ Hattrick Brno B – FBK Atlas Blansko 7:5 (4:2, 1:1, 2:2) Branky: 3x Alexa, 2x Nechuta.

Sokol Brno I EMKOCase GulliversB – FBK Atlas Blansko 6:5 (3:1, 1:3, 2:1) Branky: 2x Baráth, Alexa, Nechuta, Němec.

Veteráni již před turnajem věděli, že ve Znojmě je čekají dva rozdílné zápasy. V úvodním utkání je čekal prozatím poslední tým soutěže Aligators. Od úvodu měl blanenský tým převahu, kterou dokázal v první části přetavit ve čtyři branky. Ve druhé části vedení jednou brankou navýšil Marek. Ve třetí třetině se blanenští prosadili třikrát a kontrolovali koncovku zápasu.

Druhé utkání proti týmu Pozdní sběr bylo odlišné. Soupeř, který v rozehrané soutěži ještě neprohrál, si dokráčel v pohodovém tempu pro další vítězství. V první části ještě dokázali blanenští držet se soupeřem krok, následně se však rozjel brankostroj soupeře a ten tak utkání vyhrál vysokým rozdílem.

FBK Atlas Blansko – Aligators 9:1 (4:1, 1:0, 4:0) Branky: 4x Zouhar, 2x Balák, Chlup, Marek, Mášová.

Pozdní sběr – FBK Atlas Blansko 19:0 (3:0, 7:0, 9:0).

V příštích zápasech se dorostenci představí 16. prosince v Kyjově. Ve stejný den odehrají svá utkání i veteráni, kteří zajíždí do Olomouce.