Související zápasy

Dorost vybojoval čtyři body, hráli také mladší žáci a veteráni

Svá utkání o uplynulém víkendu sehrály týmy dorostenců, mladších žáků a veteránů. Dorost se vydal na své zápasy do Valtic, mladší žáci se se soupeři utkali v Blučině a veteráni svůj poslední turnaj v sezóně odehráli na domácím hřišti v Blansku.

Dorostence v prvním zápase čekala domácí Břeclav. Nevyzpytatelný tým z jihu Moravy však nestačil reagovat na dobrý úvod blanenských. Ti v průběhu první části dokázali vstřelit tři branky a šli do vedení. Chvíle nepozornosti na konci úvodní třetiny však zapříčinila dva góly v blanenské síti. Ve druhé části se prosadili jen blanenští a po zbytek zápasu si již dokázali kontrolovat výsledek.

Dvacetigólovou přestřelku nabídlo utkání Atlasu s Dubňany. Hned v první části Atlas opět vedl 3:0, následně soupeř otočil, ale ještě na konci úvodní třetiny blanenský tým srovnal na 4:4. Vyrovnané představení pokračovalo i nadále, ovšem ve druhé části byli úspěšnější hráči soupeře. Naopak v poslední části blanenští srovnali na 10:10 a dokázali zápas dovést do samostatných nájezdů. V nich byl však úspěšnější soupeř a zvítězil.

TJ. Sokol Břeclav – FBK Atlas Blansko 3:6 (2:3, 0:2, 1:1). Branky: 3x Nechuta, Baráth, Ježek, Navrátil.

F.A.T.R. Dubňany – FBK Atlas Blansko 11:10pn (4:4, 4:2, 2:4). Branky: 5x Nechuta, 2x Nečas, Baráth, Navrátil, Novotný.

Veteráni na domácím turnaji nejdříve vyzvali Florbal Holešov. Na první gól čekali diváci až do poloviny zápasu a bohužel se prosadil holešovský tým. Ostatně byl to také jen tým soupeře, který v zápase střílel branky. Ke dvěma v druhé třetině přidal čtyři v třetině třetí a odvezl si výhru.

Druhé utkání mělo jasného favorita, byl jím soupeř ze Znojma. V první části dokázal ještě Atlas držet krok herně i výsledkově, bohužel již od poloviny druhé části byl soupeř nekompromisní a celkově vstřelil jedenáct branek.

Florbal Holešov– FBK Atlas Blansko 6:0 (0:0, 2:0, 4:0).

FBK Atlas Blansko – TJ Znojmo LAUFEN CZ 2:11 (1:2, 0:6, 1:3). Branky: Mášová, Syrový.

Mladší žáci v Blučině změřili síly s týmy Orel Jednota Vyškov, Aligators Green a Aligators White. Úvodní duel s vyškovským týmem blanenským vůbec nevyšel, když je soupeř jasně přehrál a doslova rozstřílel. Další dvě utkání již byly v režii Atlasu. Nejdříve si v pohodovém tempu poradil blanenský tým s Aligators White a v závěrečném zápase na turnaji si ve vyrovnaném duelu připsal všechny body za výhru s druhým týmem Aligators.

BK Atlas Blansko – Orel Jednota Vyškov 0:18

BK Atlas Blansko – Aligators White 12:0

BK Atlas Blansko – Aligators Green 5:3.