Související zápasy

Dorostencům se bodovat nepodařilo, mladší žáci jednou vyhráli

O prvním březnovém víkendu se do akce pustily pouze dva mládežnické týmy. V sobotu ke svým zápasům nastoupili mladší žáci ve Svitávce a dorostenci na brněnském VUT.

Dorostenci v zápase s K1 Florbal Židenice od úvodu nedokázali reagovat na soupeřovu hru. V první části se brněnský tým dokázal prosadit čtyřikrát a svojí hrou dominoval. Blanenský tým vstřelil svůj úvodní gól až v poslední minutě druhé části, kdy upravil Němec na 1:8. V závěrečném dějství si Židenice zápas pohlídaly a blanenští pouze korigovali.

Zápas proti Gepardům začal mnohem lépe. V osmé minutě se prosadil Navrátil a poslal blanenské do vedení. Do konce první části však brněnský tým srovnal. Bohužel se Atlasu za celý zbytek zápasu nepodařilo rozvlnit síť za soupeřovým brankářem a dvakrát inkasoval.

FBK Atlas Blansko – K1 Florbal Židenice 2:12 (0:4, 1:4, 1:4). Branky: Navrátil, Němec.

FBC Gepardi Brno – FBK Atlas Blansko 3:1 (1:1, 1:0, 1:0). Branka: Navrátil.

Mladší žáci v sobotu cestovali do Svitávky. V regionálním souboji podlehli Boskovicím, které svoji dobrou hrou v zápase dominovali. Ve druhém utkání to byl zase tým Atlasu, který dominoval a Husovicím nedal nejmenší šanci na zisk bodu. Ve třetím utkání na turnaji se utkal Atlas s Aligators a zápas to byl velice zajímavý. Bohužel pro blanenské o jedinou branku podlehli soupeři.

FBK Atlas Blansko – FBO Orel Boskovice 2:8

FBK Atlas Blansko – TJ Sokol Brno-Husovice 8:2

FBK Atlas Blansko –Aligators Green 1:2