Související zápasy

florbalový klub
54_20230116_101951.jpg

Mladší žáci doma soupeře k ničemu nepustili a zaslouženě berou všechny body

V sobotu 14. ledna se na domácím hřišti představilo družstvo mladších žáků. Do Blanska přicestovali k zápasům týmy K1 Florbal Židenice Pink a Troopers Green. Všechny tři týmy tak čekaly vzájemné zápasy hrané tentokrát na tři části.

V sobotu 14. ledna se na domácím hřišti představilo družstvo mladších žáků. Do Blanska přicestovaly k zápasům týmy K1 Florbal Židenice Pink a Troopers Green. Všechny tři celky tak čekaly vzájemné zápasy hrané tentokrát na tři části.

V úvodním zápase s židenickým týmem se hráčům Atlasu příliš nedařilo. Hosté slušně bránili a dokázali zaskočit domácí tým přesnými zásahy, i díky tomu vedli po první třetině 2:1. Ve druhé části se však blanenský tým ukázal ve skvělém světle a zápas otočil. Rychlé akce skvěle zakončovali domácí útočníci a nedali tak židenickým hráčům šanci.

Ve druhém utkání čekal Atlas známý soupeř. S Troopers se mladší žáci potkali již dvakrát a byly z toho těsné výsledky, nejprve prohra 2:4 a poté remíza 2:2. Na sobotní turnaj však Troopers přijeli v dosti omlazené sestavě a bylo to znát. V úvodu dokázali hosté držet krok, ovšem již v průběhu první části domácí odskočili na výrazné vedení a zápas v poklidu dovedli do vítězného konce.

FBK Atlas Blansko K1 Florbal Židenice Pink 14:2

FBK Atlas Blansko TROOPERS green 13:0

Komentář trenéra Crly: Cíle splněny dokonale. Dvě výhry, pěkná hra a mnoho branek, jsme spokojení. Příští turnaj nás však zase čeká něco jiného a musíme dnešní výhry potvrdit.

Další turnaj odehrají mladší žáci v neděli 12. února v brněnských Tuřanech. Soupeři blanenského týmu budou Hornets Brno ZŠ Horní, FBC Gepardi Brno yellow a Troopers Green.

Přípravka odehrála své další zápasy v Brně. V Tuřanech se postupně střetl blanenský tým s Troopers Black, Aligarots White, TJ Znojmo ZŠ Mládeže a Troopers Orange. V napínavých zápasech se blanenským podařilo vybojovat dvě výhry. Děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a těšíme se na další zápasy naší přípavky.