Související zápasy

florbalový klub
149_20240430_142526.jpg

Mužská rezerva končí sezonu šesti body, mladším žákům se nedařilo

Konec měsíce dubna patřil posledním zápasům, které odehráli muži B. Poslední turnaj sezony čekal také hráče elévů. V neděli 21. dubna hrála také přípravka a o týden později mladší žáci.

Mladší žáci sehráli utkání, ve kterých jim soupeři byli nad síly. Nejdříve podlehli v okresním souboji FBO Orel Boskovice, následně nestačili na K1 Florbal Židenice ani na Hornets Brno ZŠ Horní. Nutno však dodat, že tým mladších žáků byl přítomen ve značně pozměněné sestavě a spíše již sbíral zkušenosti na příští sezonu.

FBK Atlas Blansko – FBO Orel Boskovice 2:10

FBK Atlas Blansko – K1 Florbal Židenice U13 Black 1:13

FBK Atlas Blansko – Hornets Brno ZŠ Horní 2:14

Mužský B tým se rozloučil se sezonou v Morkovicích. V neděli 28. dubna je čekali soupeři ze Sivic a Brna. V úvodním utkání byl jasný cíl blanenského týmu – oplatit Sivicím domácí porážku. To se po první třetině příliš nedařilo, ovšem ve druhé části zaveleli k obratu Konečný s Videmanem. Druhý jmenovaný se blýskl pěti góly a jistil tak první nedělní výhru Atlasu.

Druhé utkání s VSK MZLU Brno mělo podobný průběh, Atlas po první části prohrával. Poté však došlo ke zlepšení hry a efektivnímu zakončení akcí a blanenský tým zápas s přehledem dovedl do vítězného konce. Blanenský B tým tak zakončil sezonu šesti body a celkově se posunul na páté místo.

FBK Atlas Blansko – SK Florbal Grušáci Sivice 8:4 (0:1, 4:2, 4:1). Branky: 5x Videman, 2x Frýdek, Konečný.

FBK Atlas Blansko – VSK MZLU Brno 6:1 (0:1, 2:0, 4:0). Branky: 3x Videman, Foret, Holík, Polách.