Související zápasy

Starší žáci ani veteráni na body nedosáhli

Předposlední únorový víkend se po delší pauze představili starší žáci. Svá utkání odehráli ve Svitávce. Z mládežnických týmů se představil také tým elévků, který svá utkání odehrál v Blansku. Duo mladších kolegů doplnil tým veteránů, který o body vyjel bojovat do Znojma.

Starší žáci odehráli dva vyrovnané zápasy. V prvním zápase proti Hornets Brno ZŠ Horní se v první třetině rychle dostali do vedení. Soupeř sice srovnal, ale blanenští si vedení vzali zpět. Druhá třetina však již lépe vyšla soupeři, který dokázal otočit vývoj utkání. Ve třetí části vedl brněnským tým již o tři branky a blanenští začali zlepšenou hrou stahovat, bohužel se jim však srovnat nepovedlo.

Druhé utkání proti Rosicím nabídlo divákům fantastickou první třetinu. Vyrovnaný florbal, osm branek, střídání obou týmů ve vedení. Nakonec však byli úspěšnější rosičtí, kteří vedli o dvě branky. Své vedení ve druhé části dokázali navýšit a v poslední části již zápas kontrolovali. Tentokrát se blanenským nepovedlo zápas více zdramatizovat.

FBK Atlas Blansko – Hornets Brno ZŠ Horní 6:7 (2:1, 1:3, 3:3). Branky: 2x Baráth, 2x Kala M., Dosedla, Müller.

Florbal Rosice – FBK Atlas Blansko 10:6 (5:3, 3:1, 2:2). Branky: 3x Baráth, 2x Kala O., Pacas.

Veteráni se představili na turnaji ve Znojmě. V pozměněné sestavě se utkali nejdříve s Aligators Klobouky. S nimi v první části dokázali držet krok, následně však soupeř druhou částí rozhodl utkání ve svůj prospěch. Ve třetí třetině sice Atlas stahoval, ale větší dramatizace utkání z toho nebyla.

Druhý zápas proti prozatímnímu lídrovi měl poměrně jasný průběh. Pozdní sběr od začátku dominoval a v zápase jasně zvítězil.

Aligators Klobouky – FBK Atlas Blansko 8:4 (2:1, 5:0, 1:3). Branky: 2x Chlup, Syrový, Zouhar.

FBK Atlas Blansko – Pozdní sběr 2:18 (1:5, 0:7, 1:6). Branky: Mášová, Syrový.