Související zápasy

Starší žáci na závěr sezóny stoprocentní

V sobotu 1. dubna odehráli svá poslední utkání také starší žáci. V Lužicích je čekaly týmy TJ Sokol Břeclav a Aligators. Oba týmy již Atlas dvakrát v probíhající sezóně potkal. Vyrovnanou bilanci 1 výhry a 1 prohry měl jak s Břeclaví, tak s Aligators. Ve Svitávce se představil tým elévů.

Zápas proti Břeclavi začal opatrně, oba týmy chtěly od začátku tvořit hru a držet se na míčku. Skóre otevřel břeclavský Brhel. Srovnání za blanenské zařídil po individuální akci Králík. Na zlepšený výkon po inkasované brance navázal také Pacas, kterému předložil míček Šejnoha a Blansko vedlo. Na další branku se čekalo dlouhých 11 minut a byla to bohužel branka do blanenské sítě. Na inkasovaný gól však blanenští dobře reagovali a po gólu Barátha a druhé trefě Králíka vedli již o dvě branky. Ve třetí části se břeclavským povedlo pouze snížit stav utkání, ale vyrovnat již nedokázali.

FBK Atlas Blansko – T.J. Sokol Břeclav 4:3 (2:1, 2:1, 0:1). Branky: 2x Králík, Baráth, Pacas.

Zápas proti Aligators nabídl atraktivní úvod. Nejdříve se prosadil blanenský Králík, na jehož trefu však Aligators okamžitě reagovali. Do vedení o minutu později poslal blanenské Martin Kala. Do konce první části ještě přibyl jeden gól na každé straně a Atlas po první části vedl. Definitivně odpor Aligators zlomil blanenský tým na konci druhé části, kdy se prosadil Králík a z trestného střílení Baráth. Další tři branky přidal Atlas také ve třetí části a připsal si zaslouženou výhru.

Aligators – FBK Atlas Blansko 5:9 (2:3, 1:3, 2:3). Branky: 3x Baráth, 2x Kala O., 2x Králík, Dosedla, Kala M.

Své zápasy odehrál v sobotu také tým elévů. Ve sportovní hale ve Svitávce se utkal s týmy FBO Orel Boskovice, Bulldogs Brno Black a Bulldogs Brno Orange. Jsme rádi, že děti sport táhne a těšíme se, až se 22. dubna elévové představí na domácím hřišti v Blansku, na Údolní ulici. Tímto srdečně zveme všechny fanoušky blanenského florbalu.