Související zápasy

Své sezony ukončili junioři i dorostenci

První dubnový víkend se vydal tým juniorů do Znojma, kde sehrál svá poslední utkání v sezoně. O týden později sehráli svá závěrečná utkání také dorostenci.

Junioři vyzvali v prvním utkání Aligators. V herně vyrovnaném utkání však soupeř dokázal dát blanenskému týmu lekci z produktivity a byl efektivnější. Za blanenské se prosadil dvakrát Konečný a Opletal. Bohužel ani závěrečný tlak na body nestačil.

Ve druhém utkání vyzval Atlas domácí Znojmo. Na góly bohatou první třetinu zvládli o kousek lépe domácí a měli jednobrankový náskok. Ten poté zvýraznili ve druhé části, kdy dokázali využít obě nabídnuté přesilové hry. Ve třetí třetině blanenský tým zabral a dokázal zápas srovnat. V následných samostatných nájezdech byli blanenští střelci neomylní a Atlas bral bod navíc.

FBK Atlas Blansko – Aligators U19 3:7 (1:2, 0:3, 2:2), branky: 2x Konečný, Opletal.

FBK Atlas Blansko – TJ Znojmo LAUFEN CZ 7:6pn (2:3, 0:2, 4:1), branky: 3x Opletal, 2x Holík, Müller, rozhod. nám. Navrátil.

Dorostenci se na brněnském VUT utkali s dvěma brněnskými týmy. Nejdříve vyzvali Sokol Brno I EMKOCase GulliversB, kterým herně stačili pouze první třetinu, v dalším průběhu již brněnský tým zvyšoval svůj náskok a nedal blanenským šanci na zvrat výsledku.

Poslední zápas dorosteneckého týmu v sezoně se nedá nazvat jinak než střeleckými hody. Bohužel v nich Atlas úspěšný nebyl. Po úvodní třetině totiž svítilo na ukazateli skóre hrozivé 2:15. V dalším průběhu již blanenští dokázali přidat nějaké branky, ale zvrátit osud zápasu nedokázali.

FBK Atlas Blansko – Sokol Brno I EMKOCase GulliversB 1:15 (0:2, 1:4, 0:9), branky: Navrátil.

FBK Atlas Blansko – TJ Znojmo LAUFEN CZ 10:27 (2:15, 5:5, 3:7), branky: 3x Navrátil, 3x Nechuta, 2x Králík, Baráth, Bárta.