Související zápasy

florbalový klub
89_20230503_152635.jpg

Tým mladších žáků uhájil třetí příčku

V sobotu 29. dubna se mladší žáci představili na posledním turnaji své sezóny. Do Dambořic cestoval poněkud okleštěný tým, který se však chtěl poprat o co nejlepší výsledky. V dambořické hale čekaly na Atlas týmy Bulldogs Brno Orange, FBC Gepardi Brno blue a Aligators.

Úvodní utkání proti brněnským buldokům se nesl v režii právě brněnských. Od úvodu drželi buldoci utkání pevně ve svých rukou. Blanenský Atlas nedokázal svůj vlažný výkon zlepšit a nedokázal skóre ani korigovat.

I druhé utkání bylo proti brněnskému týmu. Tentokrát na blanenské čekali Gepardi. Vstup do utkání byl jako přes kopírák a Gepardi se dostali brzy do vedení. Po první části vedli dokonce o tři branky. Střeleckou smůlu blanenských se podařilo prolomit a skvělým výkonem zápas zdramatizovat. I přes veškerou snahu a drtivý tlak se Atlasu nepovedlo zápas již srovnat.

Do posledního zápasu sezóny vstoupily oba týmy aktivně. Postupně začaly padat i branky, bohužel po několika chybách se tým Aligators dostal do vedení o čtyři branky, tedy 5:1. Zlepšenou hrou a aktivním přístupem k utkání dokázal Atlas brankový rozdíl umazávat. Postupně se dostal až k vyrovnanému stavu. Závěrečný silný tlak blanenských již tolik kýženou branku nepřinesl a oba týmy se rozešly smírně.

FBK Atlas Blansko Bulldogs Brno Orange 0:4

FBK Atlas Blansko FBC Gepardi Brno blue 2:3

FBK Atlas Blansko Aligators 5:5

Komentář trenéra Crly: Opět jsme se vydali na turnaj v menším počtu, což nám do teď spíše vyhovovalo, dnes musím podotknout, že už to na tým bylo asi moc. Dost nám chyběl aktivní pohyb. Každopádně bych chtěl týmu poděkovat, potrénujeme a ve starších žácích ukážeme ještě větší sílu.