Související zápasy

Týmy mladších žáků a mužů B odjely ze svých turnajů bez bodů

Poslední únorový víkend se představili mladší žáci v brněnských Tuřanech. O den později pak muži B vyjeli na svá utkání do Blučiny. Své utkání v Brně odehrála také přípravka.

Mladší žáci v sobotu sehráli tři velice vyrovnaná utkání. V úvodním z nich se postavili domácímu celku Troopers Green. Ve vyrovnaném utkání však na svého soupeře nestačili a prohráli rozdílem dvou branek. Druhý zápas odehráli blanenští s Dubňany. Soupeř v tomto zápasu byl značně efektivnější a dokázal vstřelit šest branek. Atlas reagoval dvěma góly, což na body bohužel nestačilo. V závěrečném zápase na turnaji se blanenští dobrým výkonem chtěli vyvarovat třetí porážce. Proti byl však tým Sokolů z Břeclavi, a tak blanenští z turnaje odešli třikrát poraženi. Důležité však je herní zlepšení všech hráčů.

FBK Atlas Blansko – Troopers Green 1:3

FBK Atlas Blansko – F.A.T.R. Dubňany 2:6

FBK Atlas Blansko –TJ. Sokol Břeclav 1:3

Mužský B tým se v neděli vypravil do Blučiny, kde v místní hale vyzvali jeden z nejlepších týmů soutěže brněnský Florec. V úvodní části se dvakrát prosadil pouze soupeř a blanenští měli ve druhé části co napravovat. Bohužel ve druhé části soupeř dokázal svůj náskok zvýšit na pět branek. V závěrečné minutě však blanenští dvakrát rozvlnili síť soupeře a snížili náskok. Třetí část Atlas obléhal brněnskou pevnost, kterou dokázal překonat pouze jednou, a to na výhru bohužel nestačilo.

Ve druhém utkání čekal blanenské soupeř ze spodních pater tabulky. Tým Shooters Beta Stars však nebezpečně kousal. Blanenské do vedení sice poslal Kroutil, ovšem soupeř rychle vývoj utkání otočil. V polovině utkání se nejdříve prosadil soupeř a následně i Atlas. Na začátku třetí třetiny blanenští srovnali a nikdo nepochyboval, že odejdou vítězně. Opak byl však pravdou a brněnský soupeř nakonec překlopil zápas na svoji stranu.

FBK Atlas Blansko – VSK VUT Florec Brno 3:5 (0:2, 2:3, 0:0). Branky: Blažek, Foret, Kroutil.

FBK Atlas Blansko – Shooters Beta Stars B 2:8 (0:2, 0:5, 2:1). Branky: Foret, Kroutil, Ševčík.