Související zápasy

florbalový klub
24_20221018_152908.jpeg

Veteráni si v říjnových zápasech připsali dvě výhry

První říjnový den byl ve znamení prvního turnaje nově založeného kádru blanenských veteránů. Tým veteránů je složený z hráčů pamatujících první ligu v Blansku, ale také dalších hráčů, které srdce stále táhne ke sportu s děrovaným míčkem.

Na první turnaj se bohužel nedostavil tým FBC Dragons, a tak si blanenský tým připsal hned v prvním zápase výhru, kontumační. Jelikož se na turnaji hrají dva zápasy, tak stejný soupeř vypadl i hráčům Znojma. Po krátké diskuzi bylo domluveno, že vzájemný zápas mezi Blanskem a Znojmem se předehraje právě na prvním turnaji sezóny.

Od začátku utkání Znojmo potvrdilo, že soutěž již nějaký rok hraje a zkušeně si dokráčelo pro výhru 8:2. Ve druhém zápase turnaje se blanenský tým střetl s týmem Hattricku Brno. Brněnský tým loni soutěž vyhrál a probojoval se tak na Mistrovství České republiky veteránů. Nabité zkušenosti v zápase prodal beze zbytku a blanenským nedal šanci, když bral všechny boy po výhře 10:3.

Na svůj druhý turnaj vyrazili veteráni do Olomouce. Ve vypjatém zápase proti Aligators tahal Atlas za delší konec a po vyrovnaném průběhu zápasu dokázal dvě a půl minuty před koncem rozhodnout o první výhře blanenských Kratěna. Ve druhém utkání čekal na Atlas známý soupeř – Znojmo. Průběh se podobal prvnímu vzájemnému utkání. Znojmo bylo ve vedení a Blansko dotahovalo, ani otevření hry ve třetí části nepomohlo a blanenští odešli ze zápasu poraženi.

FBK Atlas Blansko FBC Dragons 5:0k

FBK Atlas Blansko TJ Znojmo LAUFEN CZ 2:8, branky: 2x Charvát.

FBK Atlas Blansko FBŠ Hummel Hattrick Brno 3:10, branky: Bezděk, Charvát, Suchý.

FBK Atlas Blansko Aligators Klobouky 4:3, branky: Kratěna, Kuchař, Mášová, Pivoda.

FBK Atlas Blansko TJ Znojmo LAUFEN CZ 1:12, branka: Doležel.

Po pěti kolech mají veteráni na kontě dvě výhry a tři porážky. V sedmičlenné tabulce se nachází na 5. místě. Pevně věříme, že je výhra s Aligators nakopne k lepším výkonům a budou pravidelně sbírat body. Příští turnaj odehrají veteráni 5. listopadu v Olšanech u Prostějova. Soupeři jim budou týmy Florbal Holešov a FBC Playmakers Prostějov.