Související zápasy

florbalový klub
80_20230327_171059.jpg

Mladší žáci nenašli přemožitele

V nedělí 26. března se družstvo mladší žáků po delší zápasové přestávce vrátilo k soutěžním zápasům. V brněnské hale Start na Lesné jim byli postupně soupeři FBC ZŠ Komenského Slavkov, FBŠ Hattrick Brno blue a K1 Florbal Židenice black.

V prvním zápase turnaje mladší žáci v oťukávacím zápase dokázali přehrát Slavkov. V úvodu zápasu byla znát na obou týmech delší zápasová pauza, ovšem postupem času blanenský tým dokázal svoji převahu přenést i do skóre a díky několika slepeným gólům zápas dovedl do vítězného konce.

Druhé utkání s proti FBŠ Hattrick Brno blue bylo od začátku velmi vyrovnané. Oba týmy předváděly po celou dobu utkání dobrou hru. V zápase se projevilo, že blanenský tým je malinko zkušenější a dokázal některé situace řešit s chladnou hlavou, a i díky tomu nakonec zápas zvládl vítězně.

Utkání s týmem K1 Florbal Židenice black se příliš nepovedlo. Brněnský tým v první části dominoval a vybudoval si slušný náskok. Atlas se však nevzdal a dokázal zápas postupně dramatizovat. Nakonec vyrovnal nejen hru, ale také skóre. Bohužel v závěru již nezbyl čas na sladkou otočku zápasu a oba týmy se tak rozešly s dělbou bodů.

FBK Atlas Blansko FBC ZŠ Komenského Slavkov 5:1

FBK Atlas Blansko FBŠ Hattrick Brno blue 6:3

FBK Atlas Blansko K1 Florbal Židenice black 5:5

Komentář trenéra Crly: Po delší době nás opět čekal turnaj se známými soupeři. Na turnaj jsme jeli s dobrou sestavou a výsledky tomu také odpovídali. Dá se říct, že jsem spokojen. Tedy až na poslední zápas, tam nám trvalo dlouho, než jsme zjistili, že už jsme v zápase a díky soupeřově šikovnosti jsme měli co dělat, abychom zápas vůbec srovnali.

Své zápasy po delší pauze odehrála také přípravka. V neděli 26. března se v Letovicích utkala na dalším turnaji. Soupeři blanenských hráčů a hráček byly tentokrát týmy TJ Sokol Letovice, FBŠ Hattrick Brno Black, Hornets Brno ZŠ Horní yellow a Hornets Brno ZŠ Horní black. Jsme moc rádi, že děti baví nejen florbal, ale také, že se dokážou vším především bavit. Děkujeme hráčům, trenérům i rodičům za vzornou reprezentaci našeho klubu.