Související zápasy

florbalový klub
27_20221024_163525.jpg

Mladší žáci odvezli ze Znojma všechny body, přípravka se představila na domácí půdě

V neděli 23. října zajížděli mladší žáci na jih Moravy. Ve Znojmě je čekaly zápasy proti TJ Sokol Letovice, TJ Znojmo LAUFEN CZ green a FBC Gepardi Brno yellow.

První utkání bylo, jak je již zlozvykem pro mladší žáky, ve vlažném tempu. Pouze díky mírnému podcenění a nedůslednosti se blanenští o výsledek museli strachovat až do konce utkání. V dresu Letovic předvedl výborný výkon jeden z jejich útočníků.

Druhý zápas navazoval ihned na první, v zápase bylo vidět, že se Atlas nechce pustit do zbytečné přestřelky, jelikož domácí Znojmo mělo početní převahu. Výborné bloky obrany a pozorná brankářka byl hlavní důvod, že Blansko inkasovalo pouze jediný gól. Nebezpečné výpady útočníků sice nebyly tak časté, za to však byly úspěšné, a to hned šestkrát.

Závěrečný zápas s Gepardy se nevyvíjel dobře. Již v páté minutě blanenští prohrávali 1:3. Po mírné úpravě taktiky a vysvětlení určitých věcí však Atlas zápas otočil a soupeře již zpět do zápasu nepustil.

FBK Atlas Blansko TJ Sokol Letovice 10:8

FBK Atlas Blansko TJ Znojmo LAUFEN CZ green 6:1

FBK Atlas Blansko FBC Gepardi Brno yellow 8:4

Komentář trenéra Crly: Turnaj hodnotím pozitivně, jak také jinak. Občas jsme sice vypadli z tempa, ale naštěstí jsme se dokázali vždycky brzy vzpamatovat. Velké díky také Ditě, která turnaj odchytala a nutno říct, že podala výborné výkony.

Další turnaj odehrají mladší žáci 12. listopadu ve Svitávce. Soupeři našich žáků budou FBO Orel Boskovice, Troopers Green a FBC Gepardi Brno yellow.

První turnaj v nové sezóně odehrál také tým přípravky. Na domácím hřišti přivítala TJ Sokol Letovice a tři týmy z Židenic – Black, Pink a Girls. Ze vzájemných klání odešla dvakrát vítězně a dvakrát jim to bohužel nevyšlo. Pro většinu hráčů to bylo vůbec první setkání se zápasovým režimem a jsme velice rádi, že si na zápasy našlo cestu spoustu diváků. Příští turnaj odehraje přípravka 13. listopadu v Letovicích.