Související zápasy

florbalový klub
19_20221011_204216.jpg

Mladší žáci padli s Troopers, z Brna však odváží jednu výhru

Neděle 9. října patřila v brněnských Tuřanech mladším žákům. Na hráče Atlasu čekala trojice soupeřů – Florbal Rosice, FBC Gepardi Brno yelow a TROOPERS Green.

V prvním zápase čekal blanenské hráče neznámý soupeř z Rosic. Od úvodu bylo vidět lehké podcenění ze strany blanenských a šikovní hráči Rosic dokázali pevně držet celý zápas ve svých rukou. Lekci z produktivity završili devíti vstřelenými góly a blanenským dovolili pouze jediný gól.

Druhé utkání proti Gepardům bylo něco jiného. S Gepardy se blanenský tým utkal už na minulém turnaji a prohrál 2:8. Vzpomínky na minulý zápas Atlas nabudily a od začátku ukazovali, kdo je lepší tým. Postupně přidávali jednu branku za druhou, až se konečné skóre zastavilo na hodnotě 10:1 pro Blansko.

Závěrečné utkání turnaje proti TROOPERS Green bylo vyrovnané. Od začátku do konce se týmy přetahovali o vedení. Zápas nahoru dolů, spoustu šancí, nervy až do samotného konce, ale šťastnějším týmem byli bohužel domácí TROOPERS, kteří i přes drtivý tlak v posledních minutách, odešli ze zápasu vítězně.

FBK Atlas Blansko Florbal Rosice 1:9

FBK Atlas Blansko FBC Gepardi Brno yellow 10:1

FBK Atlas Blansko TROOPERS Green 2:4

Komentář trenéra Crly: Už ani nevím co říct, První zápas nám opět utekl rozdílem třídy, budeme muset vyřešit, jak do toho dostat tým už před prvním zápasem. Výkony mezi zápasy jsou naprosto odlišné. Každopádně druhý zápas perfektní, vyšel na jedničku. Ve třetím nám možná chybělo trošku štěstí, ale také trochu klidu a zkušeností. Turnaj celkově hodnotím pozitivně, vím, že se opakuji, ale pochválit musím elévky, kteří si to za svůj herní projev opravdu zaslouží.

Příští turnaj odehrají mladší žáci 23. října. Ve Znojmě. Soupeři našich žáků budou TJ Sokol Letovice, TJ Znojmo LAUFEN CZ Green a FBC Gepardi Brno yellow.