Související zápasy

florbalový klub

Osm hráčů, devět bodů, mladší žáci odvezli plný počet bodů

V neděli 12. února se tým mladších žáků v brněnských Tuřanech utkal s brněnskými soupeři. Nejdříve vyzval Hornets Brno, následně Trooeprs green a v posledním zápase je čekal tým Gepardi Brno yellow.

V úvodním zápase se Atlas poprvé v sezóně střetl brněnskými Hornets. Od začátku poměrně svižný florbal postupně blanenští hráči překlopili na svoji stranu a zaslouženě z tohoto zápasu odnesli tři body za přesvědčivou výhru 9:5.

Druhé utkání proti Troopers green byl jiný, blanenští hráči soupeře mírně podcenili, jelikož na minulém turnaji vyhráli 13:0, a toho Troopers využili. Po prvním poločase vedli zaslouženě o dvě branky. Poločasový rozhovor trenérů však hráče motivoval a ti tak dokázali bleskově zápas otočit a dostat vedení na svoji stranu. V závěru však došlo opět k mírnému polevení a Troopers se dotáhli na rozdíl jedné branky, vyrovnat se jim však nepovedlo.

Poslední utkání proti Gepardům přineslo pohodové tempo pro blanenský tým. Do utkání vstoupil Atlas odvážně a se zdravým sebevědomí a rychle vedl. Soupeř příliš blanenskou branku neohrožoval a blanenský tým postupně přidával branky. Zasloužené a pohodové tři body.

FBK Atlas Blansko Hornets Brno ZŠ Horní 9:5

FBK Atlas Blansko TROOPERS green 6:5

FBK Atlas Blansko FBC Gepardi Brno yellow 6:0

Komentář trenéra Crly: Nadpis je víc než výstižný, začíná se nám osvědčovat, že čím méně nás jede tím lepe pro nás. Vezeme sice 3 výhry, ale s herním projevem nejsem moc spokojen. Poděkování patří především Ditě, která zaskočila za našeho nemocného gólmana a zastoupila ho přímo fantasticky.

Své další zápasy odehrála také přípravka. V Brně v tělocvičně ZŠ Horní je postupně čekaly utkání s týmy FBŠ Hattrick Brno Black, Hornets Brno ŽŠ Horní yellow, F.A.T.R. Dubňany Škorpioni a TJ Znojmo ZŠ Mládeže. Ve vyrovnaných utkání se blanenským dařilo plnit pokyny trenérů, a především se hrou bavit. Děkujeme za vzornou reprezentaci klubu!