Související zápasy

florbalový klub
47_20221219_153126.jpg

Sedm statečných odvezlo ze Slavkova plný počet bodů

V sobotu 17. prosince odcestoval tým mladších žáků do Slavkova, kde se chtěl pokusit získat další body do tabulky. Bohužel před turnajem vypadlo mnoho hráčů, a nakonec zbylo pouze sedm statečných. I přes velkou marodku si s turnajem poradili jako ostřílení profesionálové.

V úvodním zápasu turnaje vyzval blanenský tým Znojmo. Od úvodu měli blanenští hráči více ze hry a v podstatě kontrolovali zápas po celou dobu. Díky dobré efektivitě v zakončení z toho byla výhra o tři branky.

Ve druhém utkání čekal Atlas neznámý soupeř. S Židenicemi se totiž v letošní sezóně ještě mladší žáci nepotkali. Od začátku se hrál velice opatrný zápas, ve kterém nechtěl žádný tým udělat chybu. Postupem času se však blanenský tým ujal otěží zápasu a postupným navyšováním skóre a skvělou obranou dokráčel k vysoké výhře 8:0.

V posledním zápase čekal na blanenské Slavkov. Se soupeřem se tým Blanska utkal již na minulém turnaji a byla z toho těsná výhra 3:2. Tentokrát však blanenští do utkání vlétli, v první půlce utkání si vypracovali velký náskok, a i když ve druhé části již síly docházely, hráči Atlasu žádné drama nedopustili a zaslouženě si odvezli plný počet bodů.

FBK Atlas Blansko TJ Znojmo LAUFEN CZ green 6:3

FBK Atlas Blansko K1 Florbal Židenice Black 8:0

FBK Atlas Blansko FBC ZŠ Komenského Slavkov 8:4

Komentář trenéra Crly: No před odjezdem, když jsem viděl kolik hráčů chybí, tak jsem se bál. Menší počet nás však semkl a kluci předvedli výborné výkony, je to takový malý předvánoční dárek. Tři neskutečné výkony, obětavost, přehled a zkušeně zahráno. Momentálně jsme na dělené třetí příčce a věřím, že máme na to toto umístění udržet.

Další turnaj odehrají mladší žáci 14. ledna v Blansku. Na domácím hřišti je čekají soupeři Troopers Green a K1 Florbal Židenice Pink.