Související zápasy

florbalový klub
71_20230227_130429.jpg

Tři zápasy, tři remízy

V sobotu 25. února se mladší žáci v brněnské městské části Lesná utkali s dalšími soupeři. Tentokrát se ve vzájemných utkání střetli s Florbal Rosice, K1 Florbal Židenice Pink a Hornets Brno ZŠ Horní.

V prvním zápase turnaje čekal na Atlas tým z Rosic u Brna. V přímém souboji o druhé místo v tabulce se hrálo z dobře organizovaných obran, kdy ani jeden z týmů nechtěl udělat výraznější chybu. Blanenský tým přece jen musel v průběhu utkání několikrát dotahovat, a nakonec se oba týmy rozešly smírně.

Druhé utkání s K1 Florbal Židenice Pink bylo pro blanenské o poznání těžší. Židenický tým dobře kombinoval a brzy odskočil do vedení, které Atlas po celou dobu zápasu stahoval. Nakonec se blanenskému týmu přece jen podařilo utkání vyrovnat.

Utkání proti Hornets Brno se neslo v podobném duchu jako ostatní. Vyrovnaná hra, dobré obrany, výborně chytající brankáři. Bohužel ani třetí utkání nedokázali blanenští hráči otočit, a i ve třetím utkání na turnaji odešli s jedním bodem.

FBK Atlas Blansko Florbal Rosice 5:5

FBK Atlas Blansko K1 Florbal Židenice Pink 4:4

FBK Atlas Blansko Hornets Brno ZŠ Horní 3:3

Komentář trenéra Crly: Jsme rádi, že utkání proti Rosicím tentokrát bylo vyrovnané. Zbylé dva zápasy jsou pro nás spíše ztrátou. Takové zápasy musíme vyhrávat a nebát se o výsledek do posledních vteřin.

Své další zápasy odehrála také přípravka. V neděli 26. února se v brněnských Tuřanech postupně utkala s týmy FBC Gepardi Brno blue, K1 Florbal Židenice Pink, Hornets Brno ZŠ Horní black a Troopers Orange. Ve všech zápasech předvedla naše přípravka pěkné výkony a po zápasech panovala spokojenost na straně hráčů i trenérů. Děkujeme za vzornou reprezentaci klubu.