Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 11 až 20 z celkem 146 článků.

Starší žáci ani veteráni na body nedosáhli

Předposlední únorový víkend se po delší pauze představili starší žáci. Svá utkání odehráli ve Svitávce. Z mládežnických týmů se představil také tým elévků, který svá utkání odehrál v Blansku. Duo mladších kolegů doplnil tým veteránů, který o body vyjel bojovat do Znojma.

Muži potvrdili roli favorita a díky výhře se kvalifikovali do play off

V předposledním kole Národní ligy do Blanska netradičně v pátek přijel středočeský Benešov. Hosté, jenž se krčí na samotném chvostu tabulky, přijeli do Blanska v okleštěné sestavě. V zúženém kádru se představil také Atlas. V prvním vzájemném souboji sahal Benešov dlouho po vítězství, blanenští však v závěrečné třetině vyrovnali a v prodloužení zvítězili.

Atlas rozdrtil Pelhřimov

Ve dvacátém kole Národní ligy západ se Atlas vydal na druhý nejkratší výjezd, do Pelhřimova. S hráči odcestoval také početný fanouškovský kotel, jenž svedl souboj v hledišti s domácími diváky. Spartak Pelhřimov po třízápasové bodové sérii v minulém kole padl na hřišti Troopers a zkomplikoval si boj o playoff. V zápase s blanenským týmem tak musel bezpodmínečně vyhrát. První vzájemný souboj dopadl lépe pro blanenské, kteří vyhráli na domácím hřišti 6:4.

Atlas sahal po důležitých bodech, nakonec však zvítězil lídr

V 19. kole Národní ligy přijel do Blanska lídr z Prahy. Pražští Panthers v dosavadním průběhu sezóny ztratili body pouze ve třech případech. Vůbec úvodní ztrátu jim připravil právě blanenský Atlas, který na horké půdě v Praze dokázal dovést utkání až do samostatných nájezdů, ve kterých však úspěšný nebyl. Hosté se mohou opírat o početnou paletu pravidelně bodujících hráčů a také výborně chytajícího Jana Buzíka s úspěšností nad 81%.

Starší žáci, dorostenci i muži B dokázali jednou zvítězit

Závěrečný lednový víkend přinesl akci pro starší žáky, dorostence a také mužský B tým. Herní víkend otevřeli starší žáci v Blučině, hned po nich se představili ve Slavkově muži B a v neděli pak dorostenci v Maloměřicích.

Muži odjíždí z Jaroměře s prázdnou

V osmnáctém kole Národní ligy západ se blanenský Atlas vydal do východočeské Jaroměře. Domácí Sokol je v tabulce sousedem blanenských, a tak se čekal vyrovnaný boj o důležité body do tabulky. Produktivitě domácích hráčů vládne Tomáš Hejzlar, v bráně se mohou spolehnout na jednoho z nejvytěžovanějších brankářů Dušana Völgyiho, který zároveň patří mezi brankáře s nejlepší procentuální úspěšností. Úvodní vzájemné utkání dokázali v prodloužení na svoji stranu překlopit blanenští hráči, konkrétně pouhou vteřinu před koncem Kučera.

Atlas po třech zápasech vyhrál, bitvu nejproduktivnějších hráčů vyhrál Kučera

Blanenský tým v minulém kole nestačil na Písek a reparát chtěl složit se sousedem v tabulce Milevskem. Hostující tým úvodní utkání roku zvládl, když si na domácím hřišti poradil ve vyrovnaném souboji s Troopers. V milevském kádru záři především člen širšího kádru juniorské reprezentace Daniel Dolejš, který se v letošní sezóně zapsal do statistik celkově 45 body za neuvěřitelných 36 branek a 9 asistencí. Produktivnějším hráčem v letošní sezóně Národní ligy západ je jen blanenský Lukáš Kučera, který přidal ještě o čtyři body více.

Dorost na domácím hřišti dvakrát vyhrál, veteráni bodovat nedokázali

Svá první utkání v novém roce o víkendu sehrály týmy elévů, dorostenců a veteránů. Elévové se představili v sobotu na turnaji ve Slavkově, kde sehráli pěkné zápasy se soupeři z Brna, Slavkova a Strážnice. Dorostenecký tým na domácím hřišti přivítal dva brněnské celky. Veteráni o body bojovali v Holešově.

Atlas potřetí v řadě bez bodu, Blansko odjíždí z Písku s prázdnou

Na úvodní utkání roku 2024 musel blanenský Atlas vyrazit až do dalekých jižních Čech. V městě na řece Otavě se blanenský tým chtěl vítězně naladit do poslední třetiny soutěže. Domácí Písek se v tabulce nacházel na devátém místě s šestibodovou ztrátou na blanenské. První vzájemné měření sil dokázal blanenský tým ovládnout až v prodloužení, které rozhodl dvacet vteřin před koncem Kučera.